Tanie drzwi wewnętrzne na wymiar Warszawa – drzwi łamane/składane i ...

Jesteś tutaj: Strona główna » Oferta
niedziela, 23 Lip 2017
Email Drukuj PDF

Tanie drzwi wewnętrzne - Warszawa

Oferujemy Państwu tanie drzwi wewnętrzne, jeśli nie najtańsze w Warszawie. Proponujemy charakterystykę naszych drzwi porównać do ofert wiodących producentów polskich, aby dostrzec zauważalne różnice w cenie.

Drzwi wewnętrzne wykonane w bardzo zbliżonej technologii u ów producentów zakupicie Państwo za przynajmniej dwukrotnie wyższą cenę. Szczególnie proszę zwrócić uwagę na materiał wykonania, czyli płyta HDF ze strukturą drewna (znacznie twardsza niż MDF) oraz możliwość pomalowania/polakierowania na dowolny kolor. Nie jest to więc żadna okleina czy laminat, która często ulega zadrapaniom, odklejeniu lub innym uszkodzeniom mechanicznym.

Klikając na jedną z pozycji widocznych w menu ofertowym po lewej stronie zapoznacie się Państwo ze szczegółami poszczególnych segmentów naszej oferty, czyli:

tanie drzwi wewnętrzne warszawa

Drzwi wewnętrzne jednoskrzydłowe losowo - REALIZACJE (więcej w zakładce Realizacje)

31
3
21
25

Drzwi wewnętrzne łamane/składane losowo - REALIZACJE (więcej w zakładce Realizacje)

71
79
73
47

Drzwi wewnętrzne składane

Drzwi jednoskrzydłowe

Mapa dojazdu

Godziny otwarcia: 9 - 17

Szanowni Państwo,

Uprzejmie prosimy o wcześniejsze, telefoniczne powiadomienie nas o planowanej wizycie w naszym zakładzie. Nie działamy na tych samych zasadach co sklep. Na miejscu jest zakład produkcyjny oraz biuro handlowe.
Za utrudnienia przepraszamy.


Wyświetl większą mapę